Miejsce dla mam z dziećmi w Trójmieście

Ostatnio miałam niesamowitą przyjemność odwiedzić cudowne miejsce dla mam z dziećmi w Trójmieście. Jestem pewna, że ucieszy ono niejedną, świeżo upieczoną mamę. Mimo, że Moje.mam powstało stosunkowo niedawno, to już dyskretnie zjednuje sobie coraz większe uznanie.

Pamiętam, że zdarzało mi się jeździć na kontrolę lekarską z dziewczynkami, bo akurat nie miałam komu ich zostawić. Najtrudniej było kiedy nie chodziły jeszcze do przedszkola. Nie mogłam umówić się na wizytę w trakcie ich zajęć i wszędzie jeździły ze mną. To wymagało niezłego żonglowania uwagą i wprawnej logistyki. Radziłam sobie, ale niespecjalnie satysfakcjonowało mnie takie funkcjonowanie. Moje.mam rozwiązuje ten problem i odpowiada na realne potrzeby kobiet z dziećmi. Zdecydowanie było potrzebne takie miejsce dla mam w Trójmieście.

Bogata oferta profilaktyki zdrowotnej, usług kosmetologicznych i kosmetycznych połączona z salą zabaw dla dzieci to genialna opcja dla każdej mamy, która nie chce rezygnować z siebie. W dodatku sala jest urządzona minimalistycznie, co do mnie bardzo przemawia. W dodatku znajduje się za dużym przeszkleniem. Dzięki temu nie przytłaczają nas odgłosy zabaw, a jednocześnie cały czas możemy mieć oko na swoje pociechy. Ale żeby nie brzmieć zbyt górnolotnie, napiszę po ludzku i od siebie.

Bałam się, że mimo świetnej sali zabaw i mojego zachwytu dla inicjatywy, dziewczynki najzwyczajniej w świecie będą cały czas potrzebowały czegoś ode mnie. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Sama obecność opiekunki sprawiła, że zabawy naprawdę je zaangażowały. Pani podsuwała ciekawe pomysły, czytała i zapewniała potrzebną uwagę. Spokojnie i bez wyrzutów sumienia mogłam w tym czasie  zrobić manicure przy nailbarze i porozmawiać z dziewczynami. Maję i Marysię możecie znać z instagrama.

Jeżeli więc jesteś z Gdyni, Gdańska, Sopotu lub okolic to szczerze polecam odwiedziny w Moje.mam. Wydaje mi się, że takie przedsięwzięcia trzeba dopingować i wspierać, bo to naprawdę doskonałe miejsce dla mam z dziećmi w Trójmieście. Zobaczcie zresztą zdjęcia.

 

miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście miejsce dla mam w Trójmieście

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *